(0312) 334 24 34 Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama Hizmetleri

Depolama HizmetleriAnkara nakliye firmamız, ev taşıma, ofis taşıma gibi işlemlerin yanı sıra eşya depolama hizmetleri de vermektedir. Ankara’da bulunan temiz ve bakımlı, güvenli depolarımızda belli bir süre muhafaza etmek istediğiniz eşyalarınız için uygun fiyatlı depolama hizmetleri veriyoruz.

Depolanmasını istediğiniz eşyalarınız firmamıza tarafınızca teslim edilebileceği gibi, uzman ekibimiz bulunduğunuz yere gelerek aynı evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi düzgün bir ambalajlama yaparak teslim almaktadır. Eşyalarınızın görülmesi ve ne kadar süre ile depolanacağı bilgisi alındıktan sonra, karşılıklı bir sözleşme imzalanır. Depolama sözleşmemizde eşyalarınızın tam listesi çıkarılır, belirlenen süre ve depolama ücreti belirlenir ve aracımıza yüklenerek depomuza aktarılır.

Depolama anlaşmasının nasıl yapıldığına bağlı olarak depolama süresi dolduğunda eşyalarınız tarafınıza depomuzda teslim edilir veya firmamıza ait araçlar ile belirlenen adrese getirilerek depolama hizmeti sonlandırılır.

 

Puan Verin!