(0312) 334 24 34 Evden Eve Nakliyat

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya TaşımaEvden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı konusunda uzman firmamız, parça eşya taşıma hizmetleri de vermektedir. Parsiyel taşıma ismi ile de anılan bu hizmetimizi Ankara içi olduğu gibi tüm illere de vermekteyiz. Ankara parça eşya taşıma veya şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerimizi haftanın her günü vermekteyiz.

Ankara içi ve şehirler arası parça eşya taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı, tam bir kamyonu doldurmayacak miktardaki eşyalarınızın başka parsiyel yüklenmiş eşyalarla birlikte taşınmasıdır. Parça eşya taşıma talepleriniz için firmamızı arayarak eşyanızın miktarı ve niteliği hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Eşyanızın gideceği bölgeye göre düzenlenmiş en uygun planımızı size ileterek yardımcı olmaya çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Ankara içi veya şehirler arası parça eşya taşıma işlemlerimizde de eşyalarınızın en iyi ambalajlaması yapılır ve eşyaların listesini içeren bir sözleşme imzalanır. İstediğiniz yere söz verilmiş zamanda eşyalarınız teslim edilir.

Ankara parça eşya taşıma firmamız, tüm nakliye hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşımacılığında da en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlar ile sunmaktadır. Parça eşya taşıma talepleriniz için firmamız ile görüşmeden karar vermeyiniz.

Puan Verin!